HAYAL GÜCÜNÜZÜ ATEŞLEYİN!
Bölgeniz: WOODBRİDGE, NJ Değiştir
Size en yakın Mad Science:
Mad Science of West New Jersey Devam
Mad Science of Morris & Sussex Devam
Bölgeniz: WOODBRİDGE, NJ  


Can't find your location? Contact the head office for help.
Bizi Takip Edin
Bizi Takip Edin
Camp camera
Camp magnifying lens

Mad Science İstanbul Sosyal Ağlarda Sizi Bekliyor!

Tüm dünyanin online iletisime geçtigi, hatta online iletisimin gücüne güvendigi günümüzde, yenilikçi, edutainment  konusunda Velilerimiz ve degerli varliklari çocuklari  ile temasa geçebilmek, ülkemizde mevcut teknolojiyle birlikte degerli Velilerimize ve çocuklarina her zaman daha iyi bir hizmet vermeyi hedefledik.

Dijital dünyada tek tarafli iletisimdense, diyalog kurmanın siz Velilerimizi  daha memnun edeceğine inandiğımızdan; Bu yil basindan itibaren bütün dünyada diger Mad Science kanallari ile es zamanli olarak web sayfamiz sosyal medya altyapisina uygun gençlestirilmis, bir süre önce de Mad Science Istanbul Sosyal Medya kanallarini aktif olarak kullanmaya baslamis bulunmaktayiz.

Sosyal Medya mecralarinda yer alan hesaplarimizi takip etmeye baslayarak Mad Science Istanbul’dan en güncel etkinlik  haberlerine ulasabilirsiniz. Böylece etkinlik  haberlerimizi ilk siz ögrenmis, kampanya ve firsatlarimizdan ilk siz yararlanmis olacaksiniz. Ayni zamanda her türlü soru ve sorununuz için web sayfamizda yer alan Bize Ulasin sayfasindan bizlere ulasabilirsiniz. En kisa zamanda sizinle iletisime geçip, konuyla ilgili sizi bilgilendiriyor olacağız. 


Mad Science Guinnes Rekorlar Kitabinda Yerini Aldi

Eki 10, 2013 12:00


Mad Science, 11 Nisan 2013 tarihinde 150'den fazla franchise  katilimci ile Kanada 'nin Montreal kentinde es zamanli patlatilan 292 kabartma tozu volkaniyla yeni bir Guinness Dünya Rekoru kirdi.
Rekor denemesine tanik olmak, süreci ve parametreleri takip etmek için GUINNESS DÜNYA REKORU ® ekibi üyeleri Montreal 'e gitti. Rekor  onaylandi ve tescillendi.

Mad Science,  Guinness ailesi ve resmi rekortmenlerinin bir parçasi olmaktan gurur duyuyor.


Hikayeler
Mad Science Guinnes Rekorlar Kitabinda Yerini Aldi
Ve tabii ki Mad Science Istanbul da oradaydi.

 | 0 Yorumlar Eki 10, 2013 12:00

Hayal Gücünüzü AtesleyinEtkinliklerimiz
Mobil Sürüm | Gizlilik Politikası | Şartlar Ve Koşullar LEGO®, the LEGO® logo, the Minifigure, MINDSTORMS® and LEGOLAND® are trademarks of the LEGO® Group of companies which does not sponsor, authorize or endorse this site. Telif Hakkı © 2016 Mad Science Group Inc. - Tüm Hakkı Saklıdır
8360 Bougainville Street, Suite 201, Montreal, Quebec, Canada, H4P 2G1